Earl Grey Bergamot zelený čaj BIO 100+25g

Nákupom tovaru za 59,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

DOPRAVA ZADARMO ! Nákupom tovaru za 39,- EUR získate dopravu zadarmo.
Kód produktu: 83060-125
Dostupnosť: Skladom
6.78 € 10.20 €
Bez DPH: 5.65 €
125g.
6.78 €
Kvalitný zelený sypaný čaj, tvorený z čínskeho zeleného sypaného čaju China Sencha Superior, ktorý je ochutený exotickou bergamotovou silicou najvyššej kvality.Nechajte sa rozmaznávať výbornou chuťou aj vôňou tejto špeciálnej zmesi sypaného čaju.

    12-15g/L           2-4 min.       70-80°C

Čítať viac...

Čajová zmes Earl Grey je ochutená exotickým bergamotom najvyššej kvality, ktorý má intenzívnu, ale delikátnu chuť a sviežu arómu. Tento čaj je miešaný podľa starej čínskej receptúry, ktorú obdržal darom britský premiér Charles Grey a zaručuje dokonale vyvážené chuťové tóny v zmesi zeleného sypaného čaju China Sencha Superior s trávnatou, jemnou a harmonickou chuťou a exotického citrusu bergamotu s intenzívnou chuťou sviežeho citu.

Zelený čaj Earl Grey vás poteší svojou ľahkosťou a pobaví pestrosťou chutí. V nápoji svetlej, žltozelenej farby rozpoznáte citrusovú silicu bergamotu, po rozležaní čaju v ústach sa ale objaví aj nasládlosť, slabá trpkosť a korenistá dochuť. Tento čaj si môžete vychutnať rovnako báječne v horúcej ako aj v ľadovej variante.

Nutritional value

100 ml Tea* contains on average
Sodium
< 0,01 g
Nutritional value
0,2 g
of which saturates
< 0,1 g
Fat
< 0,1 g
Energy
5 kJ / 1 kcal
Sugars
< 0,1 g
Carbohydrate
< 0,1 g
* based on infusion brewed with 3 g tea with 200 ml water
BIO DESCRIPTION

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!