Káva CHINA KongQue Scr.16+ 500g. DR

Nákupom tovaru za 59,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

DOPRAVA ZADARMO ! Nákupom tovaru za 39,- EUR získate dopravu zadarmo.
Kód produktu: Kongque A66-500g
Dostupnosť: Skladom
13.98 € 21.00 €
Bez DPH: 11.65 €

Vysoko kvalitna káva z Yunnanu v Číne. Ideálna ako základ pro espresso zmes.


Chuť a špecifikácia: veľmi príjemná ľahká chuť čokolády s drobnými znakmi ovocných tónov s minimálnou aciditou až sladkastosťou.


Stupeň praženia :Čítať viac...
Charakteristika kávy
Ovocnosť
Sladkosť
Horkosť
Telo
Dochuť
Chuťový Profil
Kakao
Čokoláda
Citrusy
Balenie : 500g
Pôvod : Čína
Zmes : Arabica 100%

100% ARABICA , V Číne sa verí, že páv KongQue prináša šťastie rodinám, na ktorých pôde hniezdi. Dôverujte KongQue, že Vás dovedie na správne miesto, ako je naša Sucafina Originals a budete si istí, že nájdete krásnu šálku a konzistentnú chuť tejto vysoko kvalitnej kávy z Yunnanu v Číne. V šálke je KongQue jednoliaty a vyvážený, s výraznou sladkosťou, telom a ľahkou kyslosťou.

Druh kávy: 100% arabica - Sucafina Originals

Krajina : Čína

Kraj: Yunnan

Farmári: drobní farmári

Dovozca: SUCAFINA Špeciality COFFEE

Nadmorská výška: 1.400 - 1600 mnm

Odroda: CATIMOR

Aróma: ľahké čokoládovo ovocné

Profil chuti : veľmi príjemná ľahká chuť čokolády s drobnými znakmi ovocných tónov s minimálnou aciditou až sladkastosťou

Spracovanie: fully washed - plne premytá

Mesiace úrody: október - marec

Veľkosť exportného balenia: jutové vrece 59kg

 

SUCAFINA ORIGINALS zmes KongQue ukazuje neuveriteľný potenciál Yunnanu, relatívne novej kávovej oblasti. Väčšina ľudí – dokonca ani kávových profesionálov – sa s kávou z Yunnanu nestretla, a tak je naša zmes KongQue jedinečnou príležitosťou, ako zákazníkom predstaviť niečo úplne nové.

Yunnan je pripravený byť konzistentným a spoľahlivým dodávateľom čistej a vyváženej kávy. Väčšina kávy v Yunnane putuje cez Pu'er, kde je sústredená väčšina suchých mlynov. Preto vieme, že to najlepšie miesto pre našu kanceláriu a laboratórium kontroly kvality.

Z našich kancelárií a laboratórií organizujeme naše dodávky kávy Yunnan, vrátane tejto plne premytej zmesi Sucafina Orignals KongQue. Naša KongQue je vyvážená plne premytá káva s jemnou kyslosťou, stredne čokoládovým telom a jemnou sladkosťou.

Všetky čerešne sú selektívne ručne zbierané. Rovnako ako káva v tejto zmesi je 95% všetkej kávy vypestovanej v Yunnane a úplne preprané. Väčšina výrobcov má vlastné mokré mlyny. Tí, ktorí nepredajú svoje čerešne prostredníkom, ktorí ich buď sami spracujú, alebo predajú do mokrých mlynov. Väčšina výrobcov predáva do komerčných suchých mlynov, ktoré predávajú kávu exportérom alebo domácim pražiarňam.

Najväčšími investormi a odberateľmi kávy z oblasti Yunnan sú Nestlé a Starbucks.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!