ČAJ PORCIOVANÝ

Nákupom tovaru za 59,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

DOPRAVA ZADARMO ! Nákupom tovaru za 39,- EUR získate dopravu zadarmo.
-34%
Lovare 1001 nocí exkluz. čaj v pyramídkach 15*2g
Kúzlo noci rozpútava tie najhlbšie túžby. Rafinovaná kombinácia chutí cejlónskeho čierneho čaju a zeleného čaju Sencha so šťavnatým jablkom, exotickými lupienkami kvetov a vôňou ruží a hrozna. Bohatá ..
-34%
Lovare Bergamot Vanilla exkluz. čaj v pyramídkach
Pocíťte radostný úsmev sladkých vanilkových tónov v harmonickej kombinácii jemnej trpkosti čierneho čaju a pikantného bergamotu! Zažite originálnu chuť a opojnú vôňu sypaného čaju spracovaného do pyra..
-34%
Lovare Berry Jam exkluzívny čaj v pyramídkach
Jeden dúšok – a vaša predstavivosť kreslí voňavú paseku uprostred snového lesa. To je úžasný efekt čaju „Berry jam“, ktorý vytvára slávnostné chvíle s bobuľovým ohňostrojom! Zažite originálnu chuť a o..
-34%
Lovare Champagne exkluzívny čaj v pyramídkach
Dvojitá energia čierneho a zeleného čaju, romantické akordy jahodovej chuti a jemné lupienky nevädze sú doplnené jemnou jahodovou arómou – veľkolepým srdcom čajového buketu. Zažite originálnu chuť a o..
-33%
Lovare čierny,zelený porciovaný čaj s ovocím 6x5ks
Pohodlný formát a príjemný dizajn kvalitnej kartónovej darčekovej krabičky dopĺňajú rúčky hodvábnej zlatej stuhy, vďaka ktorým je darček výnimočný a výnimočný. Čaj vo vrecúškach v samostatných obálkac..
-34%
Lovare zmes 32 kvetových čajov v pyramídach+šálka
Originálny darček pre všetkých priaznivcov kvalitného nápoja - exkluzívne čajové vrecúško v jednotlivých obálkach. Každé balenie obsahuje 4 druhy čajov s 8 obálkami Čaj vo vrecúškach v samostatných ob..
-34%
Lovare zmes 32 porciovaných čiernych čajov 4x8x2g
Exkluzívny balený čaj v sáčkoch je jedinečným darčekom pre všetkých milovníkov kvalitného nápoja. V balení nájdete 4 rôzne druhy čajov po 8 obálok. 1001 NIGHTS – čierny cejlónsky čaj, čínsky zelený ..
-34%
Lovare zmes 60 porciovaných kvetovych čajov 12x5x2
Sortiment najlepších čajových príchutí v jednotlivých obálkach Originálna darčeková sada pre každého, kto obdivuje kvalitný nápoj. Čaj vo vrecúškach v jednotlivých obálkach Každá sada obsahuje 12 druh..
-34%
Lovare zmes 90 čajov "Fest tea Set" 6x15ks
Čajové vrecúška v samostatných obálkach Kolekcia vrecúšok Lovare "Fest tea Set" Originálny darček pre všetkých priaznivcov kvalitného nápojového exkluzívneho čajového vrecúška v jednotlivých obálkach...
-34%
Lovare zmes 90 čajov "Prime tea Set" 6x15ks
Čajové vrecúška v samostatných obálkach Kolekcia vrecúšok Lovare "Prime tea Set" Originálny darček pre všetkých priaznivcov kvalitného nápojového exkluzívneho čajového vrecúška v jednotlivých obálkach..
-34%
Lovare bylinný porciov. čaj Ginger morning 20x1,8g
Zmes bylinkového a ovocného čaju so zázvorom a citrónovou kôrou vo filtračných vreckách. Nový deň prinesie veľa nových zážitkov a dobrodružstiev, ak začnete čajovým 'Zázvorovým ránom'. Zloženie: Citró..
-34%
Lovare bylinný porciovaný kamilkový čaj 20x1,8g
Čarovná kytica harmančeka obohatená o hrejivé tóny škorice a sladkého anízu vám poskytne pokojný večer a pomôže vám relaxovať po náročnom dni. Zloženie: kvety harmančeka, škorica, aníz. Veľkosť bale..
-34%
Lovare čierny porciovaný čaj Wild berry 24x2g
Silné, intenzívne, bohaté, ako spomienka na leto v zimný večer. Prémiový čierny čaj obohatený o čučoriedky, jahody a ruže. Odháňa temné myšlienky! Čaj v sáčkoch v jednotlivých obálkach Balenie – 24 sá..
-34%
Lovare čierny,zelený čaj s jahodou Champagne 24x2g
Dvojitá energia čierneho a zeleného čaju, romantické akordy jahodovej chuti a jemné lupienky nevädze sú doplnené jemnou jahodovou arómou – veľkolepým srdcom čajového buketu. Čaj vo vreckách v samostat..
-34%
Lovare čierny,zelený porciovaný čaj 1001 NOC 24x2g
Kúzlo noci rozpútava tie najhlbšie túžby. Rafinovaná kombinácia chutí cejlónskeho čierneho čaju a zeleného čaju Sencha so šťavnatým jablkom, exotickými lupienkami kvetov a vôňou ruží a hrozna. Bohatá ..
-34%
Lovare ovocný porciovaný čaj Berry jam 24x1,5 g
Pre bobule! Jeden dúšok stačí na to, aby ste sa cítili ako v začarovanom lese. Na tajomnej čistinke plnej bobuľových chutí a vôní. Čaj v sáčkoch v jednotlivých obálkach Balenie – 24 sáčkov x 2 g..
-34%
Lovare ovocný porciovaný čaj Royal desert 24x1,5g
Nádhera a sofistikovanosť trónnej sály! Kráľovský zamat ibištekovej ruže, bordová zrelých čerešní, šarlátová ruža obklopená pomarančom, ananásom, mandľami a korenistým korením. Triumf chuti! Kráľovská..
-34%
Lovare porciovaný čaj Passion Fruit 24x2g
Teplé, teplejšie, horúce... Výberové lístky čierneho čaju so zvodným ananásom, sladkou broskyňou, čínskou ružou, nechtíkom a svetlicou... Zahreje! Čaj v sáčkoch v jednotlivých obálkach Balenie – 24 sá..
-34%
Lovare zmes levanduľovo-bylinných čajov 20x1,8g
V zložení sú prírodné kúsky lesnej jahody a divokej ruže, bylina echinacea a medovka, kvety levandule, ktoré majú cudnú, chladnú a osviežujúcu vôňu. Tomuto nápoju sa pripisujú upokojujúce vlastnosti, ..
Zobrazenie 1 až 19 z 19 (1 stránok)