Akciový tovar

Nákupom tovaru za 59,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

DOPRAVA ZADARMO ! Nákupom tovaru za 39,- EUR získate dopravu zadarmo.
-34%
Lovare sypaný čaj Love Blossom 80g+15vrecúšok
Objavte harmóniu a lásku v každom dúšku s jedinečnou čajovou zmesou Lovare "Love Blossom". Táto jemná kompozícia ingrediencií vás prenesie do záhrady plnej aromatických kvetov a upokojenia. Balenie : ..
-34%
Lovare sypaný čaj Night Beautea 80g+15vrecúšok
Užite si večery plné relaxácie a uvoľnenia s jedinečnou čajovou zmesou Lovare "Night Beautea". Nie je to len čaj, je to chvíľa luxusu a oddychu po celom dni. Balenie : Papierová tuba (veľmi odolná) ka..
-34%
Lovare sypaný čaj z alpských bylín 80g+15vrecúšok
Sypaný čaj z alpských bylín vrátane 15 ks čajových vrecúšok. Zloženie: šípok (plody pokosené) 24%, citrónová tráva 24%, pomarančová kôra 18,5%, harmanček (kvietky) 10%, mäta (lístie) 10%, sušené jablk..
-34%
Lovare sypaný čierny čaj PassionFruit 80g+15vrecuš
Teplé, teplejšie, horúce... Výberové lístky čierneho čaju so zvodným ananásom, sladkou broskyňou, čínskou ružou, nechtíkom a svetlicou vrátane 15 ks čajových vrecúšok Zadarmo. Zahreje! Čistá hmotnosť ..
-34%
Lovare sypaný čierny čaj Wildberry 80g+15 vrecúšok
Silné, intenzívne, bohaté, ako spomienka na leto v zimný večer. Prémiový sypaný čierny čaj obohatený o čučoriedky, jahody a ruže vrátane 15 ks čajových vrecúšok Zadarmo. Odháňa temné myšlienky! Čistá ..
-34%
Lovare sypaný čierny,zelený čaj Champ 80g+vrecúška
Šťastné chvíle sú ako bubliny v pohári šampanského! Výrazný jahodový akcent v kombinácii s čiernym a zeleným čajom a jemným tónom nevädze vrátane 15 ks čajových vrecúšok Zadarmo. Chuť oslavy radosti z..
-34%
Lovare sypaný ovocný čaj Berry jam 80g+15vrecúšok
Pre bobule! Jeden dúšok stačí na to, aby ste sa cítili ako v začarovanom lese. Na tajomnej čistinke plnej bobuľových chutí a vôní vrátane 15 ks čajových vrecúšok Zadarmo. Čistá hmotnosť – 80 g..
-34%
Lovare sypaný ovocný čaj Royal desert 80g+vrecúška
Nádhera a sofistikovanosť trónnej sály! Kráľovský zamat ibištekovej ruže, bordová zrelých čerešní, šarlátová ruža obklopená pomarančom, ananásom, mandľami a korenistým korením vrátane 15 ks čajových v..
-34%
Lovare sypaný zelený,čierny 1001 NOCÍ 80g+vrecúška
Kúzlo noci rozpútava tie najhlbšie túžby. Rafinovaná kombinácia chutí cejlónskeho čierneho čaju a zeleného čaju Sencha so šťavnatým jablkom, exotickými lupienkami kvetov a vôňou ruží a hrozna vrátane ..
-34%
Assam GFBOP Sewpur čierny BIO čaj 50+10g
Bol teda vyrobený z čajovníkov, ktoré sa pri svojom raste, zbere ani spracovaní nestretli s priemyselnými hnojivami alebo ošetrujúcimi prípravkami. Vďaka tomu spĺňa najvyššie nároky na kvalitu a obsto..
-33%
Blue Earl Grey čierny čaj BIO 50+10g
Earl Grey je zmes čiernych indických čajov, vysokohorsky pestovaných v slávnom čajovom regióne Ceylon. Tieto čaje sú pestované vo vysokých Ceylonských svahoch, ktoré dosahujú až 2000 m, kde sú extrémn..
-33%
Ceylon OP Venture čierny čaj BIO 50+10g
Ceylon BOP1 je čierny sypaný čaj z Ceylonských čajovníkov, pestovaných vo vysokých výšinách Srí Lanských svahov, kde prevýšenie dosahuje až 2000 m. Tu sú čajovníky pestované v riedkej pôde s riedkym o..
-35%
Christmas Pu-Erh čaj BIO 50+10g
Čaje Pu Erh sa tradične vyrábajú v čínskom Junnane, výnimočne potom tiež vo Vietname, Laose alebo Barme. Sú populárne vďaka tajomnej receptúre, ktorá sa dedí z pokolenia na pokolenie, a výborným zdrav..
-34%
Earl Grey Bergamot zelený čaj BIO 50+10g
Čajová zmes Earl Grey je ochutená exotickým bergamotom najvyššej kvality, ktorý má intenzívnu, ale delikátnu chuť a sviežu arómu. Tento čaj je miešaný podľa starej čínskej receptúry, ktorú obdržal dar..
-39%
English Breakfast čierny čaj BIO 50+10g
Jedna z najpopulárnejších čajových zmesí, konzumovaná predovšetkým počas raňajok. Naša organická a špeciálna zmes English Breakfast Finest BIO je tvorená tými najkvalitnejšími čiernymi sypanými čajmi ..
-34%
Gunpowder Temple Heaven čínsky zelený BIO 50+10g.
Luxusný zelený čínsky čaj. Jeho výnimočné čajové lístky prechádzajú špeciálnymi úpravami, po ktorých sú zakrútené a pripomínajú zrná strelného prachu. Vďaka ich zvinutému tvaru si lístky zachovávajú v..
-33%
High Spirits ovocný čaj  BIO 50+10g
Delikátny ovocný čaj z prémiového radu s kúskami jahôd, malín, jablka, pomaranču, marhule a vanilky. Nechajte sa rozmaznávať výbornou chuťou aj vôňou tejto špeciálnej zmesi sypaného ovocného čaju. Nut..
-34%
Jablko Škorica ovocný čaj  BIO 50+10g
Delikátny ovocný čaj z prémiového radu s kúskami  jablka, hrozna, škorice a vanilky. Nechajte sa rozmaznávať výbornou chuťou aj vôňou tejto špeciálnej zmesi sypaného ovocného čaju. Nutričné hodnoty 10..
-34%
Lovely Cream biely čaj BIO 50+10
Originálny biely čaj so zmesou zeleného čaju, plátkami kokosu, kamilkami a mentol. Jedinečná chuť čerstvého výberového ovocia si Vás zaručene podmaní.       V roku 2737 pred Kristom cestoval legendárn..
-33%
Mentol sladké drievko zelený čaj BIO 50+10g
Sencha je klasika. Prezradia ju krásne, dlhé a celé lístky tmavo zelenej farby aj skutočne príjemná, mierne sladkastá chuť. Tentokrát vám predstavujeme najtypickejšieho zástupca japonských zelených ča..
Zobrazenie 1 až 20 z 363 (19 stránok)