Andalúzske slnko čierny čaj 100+25g

Nákupom tovaru za 59,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

DOPRAVA ZADARMO ! Nákupom tovaru za 39,- EUR získate dopravu zadarmo.
Kód produktu: 84212-125
Dostupnosť: Skladom
7.88 € 11.80 €
Bez DPH: 6.57 €
125g.
7.88 €
Lahodná aromatizovaná čajová zmes s kvalitným čiernym čajom zo srí lanských výšin Ceylon BOP1, v kombinácii s plátkami čerstvej ruže a kvetmi nevädze. Nechajte sa rozmaznávať výbornou chuťou aj vôňou tejto špeciálnej zmesi sypaného čaju, ktorý navodí vo Vašom domove príjemnú atmosféru.

    12-15g/L           3-5 min.       100°C

Čítať viac...
Charakteristika čaju
Intenzita
Trpkosť
Množstvo Teínu
Kvalita
Opakované Zalievanie
Balenie : 100+25 zadarmo

Ceylon BOP1 je čierny sypaný čaj z Ceylonských čajovníkov, pestovaných vo vysokých výšinách Srí Lanských svahov, kde prevýšenie dosahuje až 2000 m. Tu sú čajovníky pestované v riedkej pôde s riedkym ovzduším, čo uvádza čajovníky do stresového stavu. Vďaka tomu čajovníky stláčajú do svojich listov viac živín a tým aj delikátnej chuti. Čaj z týchto čajových lístkov má potom komplexnejšiu a charakteristickú chuť.
Čajové lístky čierneho čaju Ceylon BOP1 sú veľmi kvalitné. Disponujú hlavným akostným štandardom Broken Orange Pekoe. To znamená, že čaj tvoria drvené lístky Orange Pekoe, ktoré sú postavené na vyššej pozícii na stonke. Tieto lístky sú kvalitnejšie ako väčšina lístkov na stonke a ich kvalitu spôsobujú faktory ako ich veľkosť, viac chuti, menej potrebných lístkov na nálev a schopnosť urobiť viac nálevov. Číslo jedna na konci značí, že sa jedná o kvalitnejší a jedinečnejší čaj.

Nutritional value

100 ml Tea* contains on average
Sodium
< 0,01 g
Nutritional value
0,2 g
of which saturates
< 0,1 g
Fat
< 0,1 g
Energy
9 kJ / 2 kcal
Sugars
< 0,1 g
Carbohydrate
< 0,1 g
* based on infusion brewed with 3 g tea with 200 ml water

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!